BASINDAN YAZILAR
FAS Denetim Akademisi Denetçi Yardımcısı Yetiştirme Programı Başlıyor - MuhasebeTR

FAS Denetim Akademisi Denetçi Yardımcısı Yetiştirme Programı Başlıyor

Denetim sektöründe denetçi yardımcısı/ eleman ihtiyaçlarının karşılanması için uygulamalı 240 saatlik (2 ay) uygulamalı denetim eğitim planlamaktayız. Eğitime Türkiye genelinden üniversite haziran mezun olanlar ile daha önce mezun işletme, iktisat ve maliye bölümü mezunlarını seçme yoluyla alacağız .

Eğitimde muhasebe, temel mali tablolar, mizanlar, TFRS/ BOBI standartları ve dönüşüm ile uygulamalı denetim konular (BDS + Çalışma kağıtları) ı yer alacaktır. Eğitimde uygulamada FAS denetim programı kullanılacak ve katılımlara program ile denetim eğitimi verilecektir. Eğitim Eskişehir'de Mali müşavirler odasında 3 Temmuz - 25 Ağustos arası yapılacaktır.

Eğitimde hedef mevcut FAS kullanıcılarının eleman ihtiyacını karşılamak ve sektöre nitelikli eleman sağlamak olacaktır.

Eğitim ücreti 2.500 TL + KDV olarak planlanmaktadır. Toplamda 35 adet aday seçilecektir. Katılımcılar konaklama ve yol giderlerini kendileri karşılayacaktır. Bazı katılımcıların ücretleri Denetim şirketleri tarafından(burslu) karşılanabilecektir.

Eğitim sonrası katılımcıları denetim şirketlerinde 1-2 aylık deneme sürecine il bazında işe yerleştirmeyi planlamaktayız.

Eğitime katılmak isteyenler, ders durumunu (mezun olacağını) veya mezun belgesi, özgeçmiş ve neden denetim sektörünü seçtiğine dair bir motivasyon mektubu ile; 👉

fasdenetimakademisi@gmail.com

mail adresine 22 Haziran 2023 tarihine kadar başvurması gerekmektedir. 😀

(Kaynak: | 16.06.2023)

>> Duyurulardan haberdar olmak için E-Posta Listemize kayıt olun.

>> Uygulamalı Enflasyon Muhasebesi (171 Sayfa) Ücretsiz E-Kitap: hemen indir.

>> SGK Teşvikleri (150 Sayfa) Ücretsiz E-Kitap: hemen indir.

>> MuhasebeTR mobil uygulamasını Apple Store 'dan hemen indir.

>> MuhasebeTR mobil uygulamasını Google Play 'den hemen indir.


GÜNDEM