BASINDAN YAZILAR
3 Yıl Söz Veren Emekliye 300 Lira Hediye - MuhasebeTR

3 Yıl Söz Veren Emekliye 300 Lira Hediye

31 Temmuz'a kadar geçerli olan kampanyayla 3 yıl boyunca maaşını Yapı Kredi'den almayı taahhüt eden emekliler 300 TL puan kazanacak.

YAPI Kredi emeklilere avantajlı kampanyalar sunuyor. Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, 31 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında SSK, Bağ- Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olan ve 3 yıl boyunca maaşını Yapı Kredi şubelerinden almayı taahhüt eden emeklilere 300 TL puan hediye ettiklerini ifade etti.

Ücret ödemeden...

SSK, Bağ- Kur ve Emekli Sandığı emeklilerinin sadece nüfus cüzdanlarıyla şubelere başvurarak maaşlarını taşıyabildiklerini belirten Ülgen, "Maaşlarının aktarılmasını istedikleri Yapı Kredi şubesinden veya diledikleri Yapı Kredi ATM’sinden hiç bir ücret ödemeden maaşlarını alabiliyorlar" değerlendirmesinde bulundu.

ÜCRETSiZ SAĞLIK HiZMETi DE VAR

Ülgen, kampanyaya katılan emekli müşterilerinin 3 yıl boyunca 'Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti'nden de faydalanabildiklerini belirterek, şöyle devam etti: "Kampanyadan bağımsız emekli maaşlarını bankamızdan alan müşteriler maaş hesapları için hesap işletim ücreti ödemiyorlar. İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’ler üzerinden ücretsiz havale yapabilen müşterilerimiz, avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyalarından da yararlanabiliyorlar. Yapı Kredi ATM’lerinden günlük 3 bin TL para çekebiliyorlar."

(Kaynak: Akşam Gazetesi | 30.06.2015)

GÜNDEM